Degustační večery italského vína s přednáškou.

Autor: Karolina Tehrani Kde: Aktuality Kdy: Komentářů: 0 Přečtení: 3656

Těšíme se na vás v březnových termínech degustací:

9.3./10.3./11.3.2016

Milujeme Itálii pro vás přiváží kvalitní produkty z Itálie. Přivážíme nejen produkty, ale také lidi, kteří ty produkty vyrábějí. Sdílíme rádi jejich příběhy. Jde nám o osobní vztah. Proč? Protože, podle nás, kteří: „Rádi víme, co jíme“, jsou právě tito lidé a jejich příběhy to nejdůležitější.

Velmi si vážíme našich partnerů, kteří snoubí ve své práci poctivé řemeslo a snahu ochránit to, co podědili po předcích v tradičních receptech a postupech výroby. Tyto znalosti o svém odvětví se zároveň snaží nějak vybalancovat s výzvami a očekáváními „moderního světa“.  

Co je důsledkem takového postoje?  Osobní přístup a vztah ke krajině, ochrana konkrétního kousku země.  Ta část krajiny je totiž tou skutečnou tvůrkyní, ve které je toto veškeré umění „uložené“.

Jak se krásně o Itálii říká: „Deméter, bohyně mateřství, sklizně a tajemství je tu od nepaměti všudypřítomná, a je jedno, že se jí právě teď říká třeba Panenka Maria.“

Březnová návštěva bude o víně. Protože je to zkrátka nápoj bohů, více o konkrétních vínech a lidech a vinařství D´Amico v příštím blogu, něco už jste možná četli v tom předcházejícím.

Teď praktické info:

Můžete si vybrat ze tří termínů:

Středa 9.3.2016 v Dvorní vinotéce od 19.30h.

Čtvrtek 10.3.2016 v Milujeme Itálii od 19.30h.

Pátek 11.3.2016 v Milujeme Itálii od 19.30h.

Lístky se dají koupit na e-shopu, anebo osobně u nás v Milujeme Itálii na Nuselské 53, Praha 4.

Počet míst je omezen.

Těšíme se a přejeme příjemné dny.

Tým Milujeme Itálii

 

Komentáře

Komentovat