Oslavte s námi 2. narozeniny Milujeme Itálii

Autor: Kde: Root Kdy: Komentářů: 0 Přečtení: 2010

Oslavujeme již druhý rok projektu a kamenného obchodu Milujeme Itálii. Oslavovat se bude ve velkém s toskánskými víny a šéfkuchařem Allenem Wertheimem, který přímo na degustaci uvaří italské tříchodové menu.

Soutěžní otázka:

Jaké je nejznámější a nejprodávanější toskánské víno?

a) Grillo

b) Grechetto

c) Chianti

Správné odpovědi zasílejte do 15.10. na info@milujemeitalii.cz a do předmětu uveďte: Soutěž Milujeme Itálii 2.narozeniny

Výherce soutěže vyhlásíme 16.10. 2017 a budeme ho informovat emailem

A co vás 18.10. od 19:30 čeká?

Toskánská vína, příjemná atmosféra, skvělé jídlo a živá kuchařská show s Allenem W. z Prague Culinary Academy!

Na co se můžete těšit:

Bublinky v BIO kvalitě - BONCITO

- welcome drink a malé občerstvení z našich nejoblíbenějších delikates

Bílé víno CHIARA

- Allen přímo před vámi připraví: Slávky na bílém víně Chiara s čerstvou petrželí, česnekem a chilli, křupavá bagetka

Růžové víno PRIMAVERA

CHIANTI CLASSICO DOCG

- Allen přímo před vámi připraví: Hovězí steak s omáčkou z hříbků a lanýžů, křupavá bílá bagetka

Bio CHIANTI RISERVA 2009

- Allen pro vás připravil a ukáže vám jak na to: Pistáciová PANA COTA s čerstvým ovocem

Máte se na co těšit a my se těšíme na vás!

Vstupenky můžete zakoupit u nás na eshopu ZDE<<

  • Pořadatelem soutěže je SOGEMA CZ se sídlem Kloboučnická 1435/24, Praha 4. Webový server pořadatele je: www.milujemeitalii.cz . Soutěž o VSTUPENKY NA 2. NAROZENINY MILUJEME ITÁLII není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  • Soutěž bude hlavně zveřejněna na sociální síti Facebook: Milujeme Itálii
  • Pokud vylosovaný soutěžící se nebude moci zúčastnit, tak se bude losovat nový soutěžící. Vyhrané vstupenky nejsou přenosné. 
  • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  • Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti se SOGEMA CZ
  • Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.
  • Soutěžící bude mít kdykoliv možnost se odhlásit z odběru reklamních sděleních
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 2 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu
  • Výhra je předána Pořadatelem nejpozději do 30 dnů od určení Výherce, a to buď osobně nebo zaslání poštou na kontaktní adresu, kterou uvede výherce při komunikaci o sdělení výhry Pořadatelem. Tím je splněna povinnost předání výhry Výherci.

Komentáře

Komentovat