Rychlá soutěž o 2 lístky na SICILSKOU DEGUSTACI 5.10.2016 v hodnotě 1380 Kč

Autor: Kde: Aktuality Kdy: Komentářů: 0 Přečtení: 3684

Vyhrajte dvě vstupenky na Sicilskou degustaci ve středu 5.10.2016 

PRO VELKÝ ZÁJEM LOSUJEME 2 VÝHERCE!!!

GRATULUJEME VÝHERCŮM:

H. Hakenová

L. Havrdová

Výherce jsme již kontaktovali emailem a všichni od nás obdrží odměnu za účast v soutěži.

Degustace sicilských vín a těstovin

Výherci byli vylosováni na základě vygenerování náhodných čísel (5 a 18) a vybráni dle pořadí v doručení emailů. 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jaké je hlavní město Sicílie?

a) Řím

b) Palermo

c) Catanie

Správné odpovědi zasílejte na email: info@milujemeitalii.cz a do předmětu emailu napište: SICILSKÁ DEGUSTACE SOUTĚŽ

SOUTĚŽ TRVÁ OD 29.9. 2016 DO 3.10. 2016

JEDNOHO VÝHERCE, KTERÝ VYHRAJE 2 LÍSTKY NA DEGUSTACI 5.10.2016 OD 19:00 V MILUJEME ITÁLII (Nuselská 53, 140 00  Praha 4) OZNÁMÍME ZDE NA NAŠEM BLOGU A NA FACEBOOKU MILUJEME ITÁLII, 3.10.2016

PRO VELKÝ ZÁJEM VYLOSUJEME 3.10.2016 DVA VÝHERCE A ROZDÁME CELKEM 4 LÍSTKY. 

  • Pořadatelem soutěže je SOGEMA CZ se sídlem Kloboučnická 1435/24, Praha 4. Webový server pořadatele je: www.milujemeitalii.cz a www.sogemagroup.cz. Soutěž o VSTUPENKY NA SICILSKOU DEGUSTACI  není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  • Soutěž bude hlavně zveřejněna na sociální síti Facebook: Milujeme Itálii
  • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  • Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti se SOGEMA CZ
  • Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.
  • Soutěžící bude mít kdykoliv možnost se odhlásit z odběru reklamních sděleních
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 2 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu
  • Výhra je předána Pořadatelem nejpozději do 30 dnů od určení Výherce, a to buď osobně nebo zaslání poštou na kontaktní adresu, kterou uvede výherce při komunikaci o sdělení výhry Pořadatelem. Tím je splněna povinnost předání výhry Výherci.

Komentáře

Komentovat