SOUTĚŽ O NÁKUP V MILUJEME ITÁLII

Autor: Kde: News & Events Kdy: Komentářů: 0 Přečtení: 3843

Máme tu další soutěž s Milujeme Itálii. Tentokrát o 3 poukázky na nákup v hodnotě 500Kč v pražském obchodě MILUJEME ITÁLII, Nuselská 53, Praha 4.

!!!TO SI NEMŮŽETE NECHAT UJÍT!!!

Doplňte si svoje jarní italské zásoby o skvělé delikatesy, kávu, víno nebo kosmetiku a to díky naší soutěži o poukázky na nákup do obchodu MILUJEME ITÁLII, Nuselská 53, Praha 4. 

Soutěžíte o 3 x poukázka v hodnotě 500Kč 

VYHRAJÍ 3 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku: 

Z jakého italského města pochází firma CAFFÉ HARDY (HARDY COFFEE COMPANY), na jejíž kávě si můžete pochutnat v Milujeme Itálii?

a) Neapol

b) Miláno

c) Florencie

Správné odpovědi posílejte na email: info@milujemeitalii.cz, do předmětu emailu napište: Soutěž Milujeme Itálii

SOUTĚŽ TRVÁ OD 18.4.2016 do 30.4.2016

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ BUDE 3.5. 2016. Vítězové budou vyhlášeni na našich webových stránkách www.milujemeitalii.cz a emailem..

  • Pořadatelem soutěže je SOGEMA CZ se sídlem Kloboučnická 1435/24, Praha 4. Webový server pořadatele je: www.milujemeitalii.cz a www.sogemagroup.cz. Soutěž o NÁKUP V MILUJEME ITÁLII není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  • Soutěž bude hlavně zveřejněna na sociální síti Facebook: Milujeme Itálii, Instagramu: milujeme_italii 
  • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  • Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti se SOGEMA CZ
  • Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.
  • Soutěžící bude mít kdykoliv možnost se odhlásit z odběru reklamních sděleních
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 10 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu
  • Výhra je předána Pořadatelem nejpozději do 30 dnů od určení Výherce, a to buď osobně nebo zaslání poštou na kontaktní adresu, kterou uvede výherce při komunikaci o sdělení výhry Pořadatelem. Tím je splněna povinnost předání výhry Výherci.

Komentáře

Komentovat