SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA DEGUSTACI V ŘÍČANECH 19.4.2017

Autor: Kde: Root Kdy: Komentářů: 0 Přečtení: 2651

Soutěžte o vstupenku pro 2 osoby na degustaci nejlepšího italského vína Brunello di Montalcino v ŘÍČANECH 19.4.2017 v hodnotě 1380 Kč!

Soutěžní otázka:

Kde se v Říčanech koná degustace Brunello di Montalcino 19.4.2017?:

a) Papi Café

b) Gabi Café

c) Vini Café

 

 

Správné odpovědi zasílejte na email: info@milujemeitalii.cz a do předmětu emailu napište: ŘÍČANY SOUTĚŽ 

 

SOUTĚŽ TRVÁ OD 11.4.2017 DO 18.4.2017

LOSUJEME CELKEM 1 VÝHERCE, KTERÝ VÝHRAJE DVA VSTUPY NA DEGUSTACI BRUNELLA DI MONTALCINO V ŘÍČANECH 19.4.2017 OD 19:00  

 

OZNÁMÍME ZDE NA NAŠEM BLOGU A NA FACEBOOKU MILUJEME ITÁLII, 18.4.2017. Výherce budeme kontaktovat emailem.

  •          Pořadatelem soutěže je SOGEMA CZ se sídlem Kloboučnická 1435/24, Praha 4. Webový server pořadatele je: www.milujemeitalii.cz . Soutěž o VSTUPENKY NA DEGUSTACI BRUNELLO DI MONTALCINO V ŘÍČANECH není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  •          Soutěž bude hlavně zveřejněna na sociální síti Facebook: Milujeme Itálii
  •          Pokud vylosovaný soutěžící se nebude moci zúčastnit, tak se bude losovat nový soutěžící. Vyhrané vstupenky nejsou přenosné. 
  •          Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  •          Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti se SOGEMA CZ
  •          Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.
  •          Soutěžící bude mít kdykoliv možnost se odhlásit z odběru reklamních sděleních
  •          Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
  •          Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 2 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu
  •          Výhra je předána Pořadatelem nejpozději do 30 dnů od určení Výherce, a to buď osobně nebo zaslání poštou na kontaktní adresu, kterou uvede výherce při komunikaci o sdělení výhry Pořadatelem. Tím je splněna povinnost předání výhry Výherci.

 

Komentáře

Komentovat