Salámy 

Salámy

Vecchio Varzi 

Prasata byla od římských časů chována v údolí Valle Staffora, údolí je kopcovitý terén s hustým kaštanovým, bukovým a dubovým lesem, který poskytuje vynikající a bohatou výživu pro pastvu zvířat. Bylo to v římských dobách, kdy se údolí stalo místem tranzitu a obchodovalo s tím, co bylo známé jako Lombardská solná cesta, stará tra...

Vecchio Varzi 

Prasata byla od římských časů chována v údolí Valle Staffora, údolí je kopcovitý terén s hustým kaštanovým, bukovým a dubovým lesem, který poskytuje vynikající a bohatou výživu pro pastvu zvířat. Bylo to v římských dobách, kdy se údolí stalo místem tranzitu a obchodovalo s tím, co bylo známé jako Lombardská solná cesta, stará trasa spojující údolí Po s pobřežím v Ligurii. Tato dodávka soli a koření hrála klíčovou roli ve vývoji vytvrzené výroby masa.

Lokální mikroklima byla rozhodně klíčovým faktorem při vývoji kvalitní produkce vytvrzeného masa v oblasti Varzi. Při pohledu na Ligurii, je údolí Valle Staffora překračováno mírnými a vlhkými mořskými proudy vzduchu, které přispívají k vyváženému vývoji plísní, které jsou nezbytné pro dokonalé stárnutí.

Více
Počet produktů: 5
0 Zhlédnutí

888 Kč
Není na skladě
0 Zhlédnutí

Luxusní , krájený salám Vecchio Varzi DOP 

95 Kč
Není na skladě
0 Zhlédnutí

Salametto al Pimenton  Lehce pikantní vepřový, sušený salám se zauzenou paprikou 

199 Kč
Není na skladě
0 Zhlédnutí

Salame alla Bonarda Sušený a marinovaný salám  na víně Bonarda

229 Kč
Skladem
0 Zhlédnutí

Salame al Tartufo Vecchio Varzi Sušený salám s lanýžem Vechhio Varzi

229 Kč
Není na skladě
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek